14 травня у Малому концертному залі ім. В. Барвінського відбувся ювілейний концерт професора класу гобоя, Заслуженого діяча мистецтв України Лева Закопця.
Цей вечір став святом музики, професійності та продовження традицій Львівської гобойної школи.На сцені виступили учні, студенти, випускники та послідовники класу Лева Мироновича.
У концерті взяли участь:Катерина Вакула, Ксенія Шабльовська, Андрій Сивохіп, Михайло Кулинич, Ірина Тіхонова (Кубрак), Олег Орос, Михайло Закопець, Арсен Новак, Давид Кушнірчук, Роман Савицький, Степан Сивохіп, Юрій Літун, а також ансамбль гобоїстів — одночасно на сцені звучали 19 гобоїв — та камерний оркестр ЛДМЛ ім. С. Крушельницької під керівництвом Марти Гуневич.Модераторка концерту — Соломія Шевчук.
У програмі прозвучали твори Вівальді, Марчелло, Шуберта, П’яццолли, Кос-Анатольського, Бізе та інших композиторів.
Щиро дякуємо всім виконавцям, концертмейстерам — Людмилі Закопець, Максиму Лимарєву, Ірині Онишко, Ірині Кірчановій та Павлу Янушевському — за професіоналізм і натхнення!
Від усього серця бажаємо Леву Мироновичу міцного здоров’я, невичерпної енергії, талановитих учнів, нових творчих звершень та многая і благая літа!
Дякуємо гостям за неймовірну атмосферу, тепло та любов до музики!